The truest expression of a people is in its dances and its music... Bodies never lie

Szkoła tańca  

Pomagamy ludziom wyrazić się poprzez taniec i muzykę, ponieważ wierzymy, że stają się przez to szczęśliwsi, bardziej spełnieni, akceptują siebie, a to pozytywnie przekłada się na ich życie rodzinne i zawodowe.

Oferujemy naukę tańca w zakresie różnych technik tanecznych od orientalnych po te bardziej współczesne (patrz zakładka Oferta - Kursy). Oprócz regularnych zajęć organizujemy warsztaty taneczne, imprezy z nauką tańca oraz pokazy, lekcje tańca ślubnego. Nasza oferta zawiera również organizację wieczorów panieńskich i innych imprez okolicznościowych.

An Najma jest miejscem spotkań i zawierania przyjaźni. Dla naszych kursantów organizujemy imprezy, na których wspólnie się bawimy, tańczymy i poznajemy. Do An Najmy można wpaść w wolnej chwili, napić się czegoś gorącego, poczytać książkę czy gazetę, odpocząć lub spotkać się z przyjaciółmi. An Najma to coś więcej niż szkoła tańca - to wielka taneczna rodzina połączona wspólną pasją. Najwytrwalsi uczniowie mają tu również szansę zaistnieć na scenie i błyszczeć w świetle reflektorów podczas organizowanych przez Szkołę pokazów w tak prestiżowych miejscach jak BF Impart czy CK Agora. Naszym założeniem jest rozwijanie miłości do tańca i rozwój naszych uczniów, dlatego organizujemy dla nich dodatkowe warsztaty i zajęcia i sami również cały czas się szkolimy. Szkoła daje chętnym możliwości udziału w konkursach i międzynarodowych festiwalach oraz pokazach dla dużej widowni. Oczywiście jest u nas także miejsce dla tych, którzy chcą tylko nauczyć się podstaw i potańczyć dla siebie:-) Ci którzy nam zaufali są już z nami 8 lat i mówią, że taniec to nie tylko hobby, ale sposób na życie. Zapraszamy!

We speak English:)

 

 

Dysponujemy 3 klimatyzowanymi salami do ćwiczeń wyposażonymi w lustra oraz przytulną recepcją, w której można spędzić miłe chwile z herbatką i lekturą lub  zaprzyjaźnić się z resztą annajmowej ekipy. 

Przyjdź, poznaj nas i daj się ponieść pasji!!!

Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna AN NAJMA
ul. Hercena 3-5, II piętro
50-453 Wrocław
Szkoła jest otwarta od pon-czw od godz. 17:00 do 22:00. W pozostałe dni według ustaleń. W sprawach wszelakich dzwonić można na 608 556 761

 

----  szkoła tańca Wrocław ---- taniec brzucha Wrocław ---- nauka tańca Wrocław ---- kursy tańca Wrocław --- taniec Wrocław --- belly dance ---