There are short-cuts to happiness, and dancing is one of them.

Kursy tańca i zajęcia ruchowe Wrocław  

Jeśli w opisie nie ma zajęć, które Cię interesują - zapytaj o nie!

Taniec brzucha

opowiada uniwersalną historię kobiet, które za zwiewnym woalem ukrywają swoje namiętności, radości, cierpienia czy tęsknoty... Na zajęcia z tańca orientalnego zapraszamy wszystkie panie bez względu na wiek czy tuszę. Na różnych poziomach zaawansowania będzie można doskonalić zarówno swoje umiejętności techniczne jak i wyraz artystyczny. A wszystko to w przemiłej atmosferze sprzyjającej odprężeniu i budowaniu poczucia własnej kobiecości. Technika wzmacnia mięśnie ud, pośladków i brzucha, poprawia sylwetkę... i samopoczucie.

 

 

tribal wrocław

Tribal

zajęcia są przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z tribalem, oraz dla początkujących tancerek brzucha. Kurs obejmuje podstawy Amercian Tribal Style, który jest fundamentem dla stylu Fusion. Tribal jest połączeniem tańca brzucha, etnicznych tańców północnoafrykańskich i indyjskich oraz flamenco. Od klasycznego tańca brzucha odróżnia go przede wszystkim mocna postawa zaczerpnięta z flamenco, jak również stroje - mniej orientalne w stonowanych kolorach. Najstarszą odmianą tribalu jest American Tribal Style, który oparty jest na zbiorowej improwizacji, bez ustalonej z góry choreografii.

wrocław tribalBollywood

Taniec wzorowany na teledyskach pochodzących z bollywoodzkich filmów. Taniec bollywood dance może tańczyć każdy! To język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii. Jest pełen gracji i dynamiki, angażuje wszystkie partie ciała, dzięki czemu daje świetny trening mięśniom a przy okazji uwalnia dobry nastrój.

 

wrocław kurs tańcaParty dance (taniec użytkowy w parach)

Taniec ten ma kilka form – tańczy się go na 3 (znane, ale już mniej popularne „2 na 1″), na 2 czy na „2 i 3. Istnieje też kilka nazw tego tańca: disco fox, dwa na jeden, modern jive, disco samba czy party dance – wszystkie odmiany może połączyć jedną nazwą – TANIEC UŻYTKOWY. Jego „użytkowość” polega na tym, że łatwo się go nauczyć a wykorzystać można w większości sytuacji tanecznych. My uczymy tańca użytkowego w najprostszej chyba możliwej wersji – na 4. Nogi pracują na zmianę, co wpływa na łatwość zapamiętania samego kroku podstawowego. Ułatwia to także partnerowi ustalenie, na której nodze partnerka ma ciężar swojego ciała w danym momencie, co z kolei przekłada się na bardziej intuicyjne i mniej „kolizyjne” prowadzeniu partnerki w tańcu. Ułatwieniem  jest także to, że w tej wersji party dance mamy 4 kroki. Pozwala to dopasować taniec do większości utworów muzycznych, do których przyjdzie nam tańczyć zarówno na dyskotece jak i na weselu. Tańcząc na 4 łatwo rozpocząć ponownie po pomyłce w odpowiednim miejscu w muzyce – początku taktu, który większość z nas intuicyjnie rozpoznaje.

bollywood wrocławAMERICAN TRIBAL STYLE (ATS)
ATS® jest pewnego rodzaju rozmową prowadzoną między tancerkami, które posługują się tym samym językiem. Dzięki temu każda dziewczyna może zatańczyć z wieloma nieznanymi sobie dotąd osobami, nieważne gdzie w świecie się właśnie znajduje.
Taniec ten wykonywać może każdy. Chociaż pomyślany jest o kobiecie – dumnej, silnej i pewnej siebie – są na świecie mężczyźni, którzy także znajdują radość w plemiennym charakterze tego stylu. Jest im jednak trudniej wpisać się w kanon, jaki obowiązuje za tą marką. Mianowicie na ATS® składają się trzy główne cechy – figury, strój i muzyka. Podczas gdy figur można się nauczyć i każdej jednej dodać tej męskiej energii Yang, a muzyki stworzonej specjalnie do improwizacji stworzono już całe mnóstwo, tak charakteryzacja na scenie może okazać się dla tańczących panów wyzwaniem.

kurs tańca Wrocław

ZUMBA

Zumba jest tańcem zainspirowanym połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografie Zumby łączyą w sobie także hip-hop, socę, salsę, sambę, merengue, mambo, sztuki walki, orazelementy Bollywood i tańca brzucha.
Na zajęciach nie ma czasu na nudę! Każdy kolejny utwór to nowe wyzwanie! Podniesiesz rękawice?
Serdecznie zapraszamy we wtorki o 18:00 oraz czwartki o 20:00 na energetyzującą, radosną i elektryzującą ZUMBĘ do An Najmy! Świetna zabawa, dobra muzyka, spalanie kalorii, poprawa motoryki! Szał ciał!

wrocław taniecDANCEHALL

Zapraszamy na energetyczne, pobudzające i musujące jak szampan, wspaniałe zajęcia dancehall z najlepszą na świecie instruktorką, Asią Chlebowską! Nauczycie się podstaw, figur, choreografii i jak zostać dancehallową mistrzynią:-) 

 

 

 

 

BURLESKA

Burleska - zabawna, zmysłowa i nieco drapieżna ? Tak !!! W przeróżnej odsłonie...w brodwayowym stylu, śmiesznym pin up , pikantnym erotic... Wszystkie emocje dozwolone !!! Chwila dla siebie, gdzie można zamknąć oczy, wcielić się w gwiazdę i zapomnieć o otaczającym świecie. Zajęcia dla wszystkich Pań chcących odkryć pokłady seksapilu i pewności siebie. O pięknej postawie też nie zapominamy. Zabawa z rekwizytem, krzesłem, kapeluszem lub rękawiczkami.. wszystko na życzenie. Seksowny strój obowiązkowy. Wysokie buty niekonieczne. Do zobaczenia na Burlesce w An Najmie.

BHARATANATYAM 

Jeden z najstarszych tańców klasycznych w Indiach. Jego korzenie wywodzą się z rytuałów wedyjskich, jego pradawność może sięgać nawet ponad 3 tys. lat. Był to taniec religijny, który narodził się na południu Indii w stanie Tamil Nadu. Początkowo był wykonywany w świątyniach przez zawodowe tancerki DEVADASI "służki boga". Kobiety te stanowiły elitę kulturalną, tańczyły, śpiewały, odgrywały sztuki, a także układały wiersze i malowały. Taniec zaprezentowany przez najlepsze tancerki był elementem obrzędu religijnego, zapewniającym boskie błogosławieństwo i ochronę świątyni.
Od wielu wieków bharatanatyam jest wykonywany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. W tradycji indyjskiej odróżnia się czysty taniec (NRITTA), oparty na melodii i rytmie, od tańca mimetycznego (NRITYA) w czasie którego poetyckie strofy przedstawiane są za pomocą gestów rąk (HASTA) i mimiki (ABHINAJA). Bharatanatyam jako taniec świątynny związany jest z religią i mitologią hinduistyczną. Poprzez taniec opowiadane są historie bogów, bohaterów i władców zaczerpnięte z mitologii i wierzeń indyjskich.

 

PIERWSZY TANIEC

Lekcje indywidualne:

  • 80zł/h od pary
  • przy zakupie 5h zniżka! - 350zł
  • przy zakupie 10h - zniżka! - 650zł

Lekcje prowadzą doświadczeni instruktorzy wysokich klas tanecznych. Układają efektowną choreografię do wskazanej przez Was piosenki i pomagają pięknie ją zatańczyć, tak aby wasz pierwszy taniec był niezapomniany.

Godziny zajęć ustalamy indywidualnie, dopasowujemy je do Waszego czasu!

Lekcje grupowe:

  • 85zł/os za miesiąc (4 zajęcia) - party dance, czyli nauka tańca w parze. Na tych zajęciach dowiecie się, jak zatańczyć z teściową, jak prowadzić partnerkę, jak nie podeptać partnera oraz poznacie mnóstwo efektownych kroczków, obrotów i figur, które urozmaicą Wasz taniec i pozwolą zabłysnąć na parkiecie

An Najma może również zadbać o oprawę Waszego wesela, proponujemy:

  • pokazy tańca orientalnego - piękne tancerki w bogato zdobionych strojach ukryte za zwiewnym woalem; obejrzeć je możesz w zakładce Galeria
  • obsługę fotograficzną wesel i sesje plenerowe; przykładowe zdjęcia ślubne naszego fotografa obejrzeć można w zakładce Galeria

Kurs tańca Wrocław -przy skorzystaniu z kilku naszych usług - DUUUUŻE zniżki:-)) Zapraszamy!