There are short-cuts to happiness, and dancing is one of them.

Kursy tańca i zajęcia ruchowe we Wrocławiu  

Jeśli w opisie nie ma zajęć, które Cię interesują - zapytaj o nie!

Taniec brzucha
opowiada uniwersalną historię kobiet, które za zwiewnym woalem ukrywają swoje namiętności, radości, cierpienia czy tęsknoty... Na zajęcia z tańca orientalnego zapraszamy wszystkie panie bez względu na wiek czy tuszę. Na różnych poziomach zaawansowania będzie można doskonalić zarówno swoje umiejętności techniczne jak i wyraz artystyczny. A wszystko to w przemiłej atmosferze sprzyjającej odprężeniu i budowaniu poczucia własnej kobiecości. Technika wzmacnia mięśnie ud, pośladków i brzucha, poprawia sylwetkę... i samopoczucie.

tribal wrocław

Tribal
 Tribal jest połączeniem tańca brzucha, etnicznych tańców północnoafrykańskich i indyjskich oraz flamenco. Od klasycznego tańca brzucha odróżnia go przede wszystkim mocna postawa zaczerpnięta z flamenco, jak również stroje - mniej orientalne w stonowanych kolorach. Najstarszą odmianą tribalu jest American Tribal Style, który oparty jest na zbiorowej improwizacji, bez ustalonej z góry choreografii.

wrocław tribal

Bollywood
Taniec wzorowany na teledyskach pochodzących z bollywoodzkich filmów. Taniec bollywood dance może tańczyć każdy! To język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii. Jest pełen gracji i dynamiki, angażuje wszystkie partie ciała, dzięki czemu daje świetny trening mięśniom a przy okazji uwalnia dobry nastrój.

 

wrocław kurs tańca

Party dance (taniec użytkowy w parach)
Taniec ten ma kilka form – tańczy się go na 3 (znane, ale już mniej popularne „2 na 1″), na 2 czy na „2 i 3. Istnieje też kilka nazw tego tańca: disco fox, dwa na jeden, modern jive, disco samba czy party dance – wszystkie odmiany może połączyć jedną nazwą – TANIEC UŻYTKOWY. Jego „użytkowość” polega na tym, że łatwo się go nauczyć a wykorzystać można w większości sytuacji tanecznych. My uczymy tańca użytkowego w najprostszej chyba możliwej wersji – na 4. Nogi pracują na zmianę, co wpływa na łatwość zapamiętania samego kroku podstawowego. Ułatwia to także partnerowi ustalenie, na której nodze partnerka ma ciężar swojego ciała w danym momencie, co z kolei przekłada się na bardziej intuicyjne i mniej „kolizyjne” prowadzeniu partnerki w tańcu. Ułatwieniem  jest także to, że w tej wersji party dance mamy 4 kroki. Pozwala to dopasować taniec do większości utworów muzycznych, do których przyjdzie nam tańczyć zarówno na dyskotece jak i na weselu.

bollywood wrocław

AMERICAN TRIBAL STYLE (ATS)
ATS® jest pewnego rodzaju rozmową prowadzoną między tancerkami, które posługują się tym samym językiem. Dzięki temu każda dziewczyna może zatańczyć z wieloma nieznanymi sobie dotąd osobami, nieważne gdzie w świecie się właśnie znajduje. Taniec ten wykonywać może każdy. Chociaż pomyślany jest o kobiecie – dumnej, silnej i pewnej siebie – są na świecie mężczyźni, którzy także znajdują radość w plemiennym charakterze tego stylu. Jest im jednak trudniej wpisać się w kanon, jaki obowiązuje za tą marką. Mianowicie na ATS® składają się trzy główne cechy – figury, strój i muzyka.

STRETCHING
Stretching to trening, którego celem jest rozciągnięcie, czyli zwiększenie ruchomości stawów i elastyczności mięśni. Na taki trening składają się różnego rodzaju ćwiczenia gibkościowe, wykonywane w trybie statycznym lub dynamicznym. Stretching wzmacnia ścięgna, poprawia ukrwienie, działa pobudzająco, pozwala pozbyć się lub zniwelować zakwasy.
Szał ciał!

 

wrocław taniec

DANCEHALL
Zapraszamy na energetyczne, pobudzające i musujące jak szampan, wspaniałe zajęcia dancehall z najlepszą na świecie instruktorką, Asią Chlebowską! Nauczycie się podstaw, figur, choreografii i jak zostać dancehallową mistrzynią. Dancehall to po pierwsze muzyka, która wyewoluowała z reagge. Po drugie jest to taniec uliczny, który cechuje się niezliczoną ilością kroków, podskoków, izolacjach oraz płynnych ruchów bioder i tułowia. Jest to taniec bardzo energiczny, wspomagający  rzeźbę i wzmacniający mięśnie poszczególnych partii ciała, rozwijający siłę i gibkość. Ćwicząc dancehall uczymy się poczucia rytmu, jamajskiego ‘feelingu’ a także  intensywnie rozciągamy.  Technika dancehallu  bazuje  na tradycyjnych jamajskich tzw. social-dances.

 

BURLESKA
Burleska - zabawna, zmysłowa i nieco drapieżna ? Tak !!! W przeróżnej odsłonie...w brodwayowym stylu, śmiesznym pin up , pikantnym erotic... Wszystkie emocje dozwolone !!! Chwila dla siebie, gdzie można zamknąć oczy, wcielić się w gwiazdę i zapomnieć o otaczającym świecie. Zajęcia dla wszystkich Pań chcących odkryć pokłady seksapilu i pewności siebie. Zabawa z rekwizytem, krzesłem, kapeluszem lub ... wszystko na życzenie. Seksowny strój obowiązkowy. Wysokie buty niekoniecznie.

 

 

 

Twerk/Dancehall Queen
Połączenie Twerku i Dancehall Queen, czyli wybuchowa mieszanka dwóch niesamowicie seksownych styli tańca. Jeżeli chcesz poruszać swoimi pośladkami na wiele sposobów oraz nauczyć się typowo kobiecych dancehallowych ruchów świetnie się przy tym bawiąc, te zajęcia są właśnie dla ciebie!

 

 

 

TRENINGI FIT

Trening zawiera w sobie zarówno elementy treningu funkcjonalnego, jak i tabaty i fitnessu. Nastawiony jest na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie sylwetki oraz na wzmacnianie mięśni brzucha i pośladków. Ćwiczymy z hantlami i kettlami a w trening wplatamy też elementy tańca. Na zajęcia weź ze sobą matę lub ręcznik i wodę, ciężarki pożyczymy.

 

 

FITNESS DANCE

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia łączące w sobie fitnesowe turbospalanie z elegancją i finezją tańca:-) Trenuj z nami i zrzucaj kilogramy! Autorskie zajęcia naszej szkoły będące połączeniem zumby, latino, aerobiku i tańca orientalnego a wszystko w szybkim tempie i do tanecznej muzyki.  Zajęcia odchudzające i kształtujące sylwetkę - efekt gwarantowany! Zajęcia typu OPEN - każde stanowią oddzielną całość i można dołączyć w każdej chwili!

 

 

MODERN JAZZ

Modern jazz to mieszanka tańca współczesnego i jazzu klasycznego. Moder opiera się na przeciwnościach: wznoszeniu i opadaniu, przyspieszaniu i zwalnianiu, równowadze i upadku. Jest to taniec dynamiczny i jednocześnie precyzyjny, wymaga izolacji, kontroli i koordynacji poszczególnych części ciała. Pojawiają się w nim także podstawowe techniki baletu.

fot. Przemysław Musz Photography

 

 

Salsa w parach
Salsa Kubańska jest tańcem wywodzącym się z krajów karaibskich. Rozwinęła się poprzez fuzję tańców afro-kubańskich i ewoluowała wraz z rozwojem muzyki. Głównie jest tańczona w parze, co wymaga na partnerach współpracę taneczną. Na zajęciach zajmujemy się poznaniem podstaw pracy w parze, wyczuciem przestrzeni i interpretacją muzyki. Zatrać się w urokach muzycznego i kulturowego sosu (salsy).

Salsa solo
Salsa jest popularnym tańcem latynoamerykańskim, który z powodzeniem może być tańczony solo. Łączy w sobie wiele technik zarówno ruchowych, jak i muzycznych, co daje duże możliwości interpretacyjne utworu. Zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających przygodę z salsą oraz tych, które chcą rozwijać się tanecznie, pragną uzupełnić swoją wiedze o styling i improwizację.

 

  PIERWSZY TANIEC

  Lekcje indywidualne:

  - 90zł/h od pary
  - przy zakupie 5h zniżka! - 390zł
  - przy zakupie 10h - zniżka! - 690zł

Lekcje prowadzą doświadczeni instruktorzy wysokich klas tanecznych. Układają efektowną choreografię do wskazanej przez Was piosenki i pomagają pięknie ją zatańczyć, tak aby wasz pierwszy taniec był niezapomniany.

Godziny zajęć ustalamy indywidualnie, dopasowujemy je do Waszego czasu!

Lekcje grupowe:

  • 85zł/os za miesiąc (4 zajęcia) lub Multisport/ OK System - party dance, czyli nauka tańca w parze. Na tych zajęciach dowiecie się, jak zatańczyć z teściową, jak prowadzić partnerkę, jak nie podeptać partnera oraz poznacie mnóstwo efektownych kroczków, obrotów i figur, które urozmaicą Wasz taniec i pozwolą zabłysnąć na parkiecie. Nasz przesympatyczny instruktor sprawia, że to najprzyjemniejszy tego typu kurs tańca we Wrocławiu

An Najma może również zadbać o oprawę Waszego wesela, proponujemy:

  • pokazy tańca orientalnego - piękne tancerki w bogato zdobionych strojach ukryte za zwiewnym woalem; obejrzeć je możesz w zakładce Galeria
  • pokaz tańca towarzyskiego, salsy, burleski, flamenco, fire show i wiele innych

Zapisz