There are short-cuts to happiness, and dancing is one of them.

Wieczór panieński Wrocław  

Zapraszamy na zwariowane i oryginalne wieczory panieńskie we Wrocławiu!

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku :)

taniec brzucha na wieczorze panieńskim w An Najmie poleca nawet Egipcjanka

Wieczór panieński urządzimy u nas - posiadamy 2 pięknie odnowione sale z lustrami i kafejkę z kuchnią do dyspozycji, łączny metraż 200m2 - lub na życzenie w domu Panny Młodej.
Temat imprezy, dobór zajęć i rekwizytów dopasujemy do waszych życzeń, potrzeb i możliwości. Bądż oryginalna - wieczór panieński z An Najmą to niezapomniana impreza! Ceny już od 220zł za zajęcia dla grupy!!

wieczór panieński wrocław

Oto przykładowa oferta:

  • Wieczór Orientalny – pokaz tańca oraz nauka tańca brzucha dla uczestniczek wieczoru, dodatkowo konkursy, zabawy taneczne z rekwizytami i orientalne przebranie dla wszystkich!
  • Wieczór Sexy Dance – poznacie figury i kroki, które zwalą z nóg każdego mężczyznę! Nauczycie się baardzo sexy choreografii...
  • Wieczór z burleską - Laska? Krzesło? A może wystarczy kobieca noga aby rozpalić każdego? :) Wieczór z burleską to propozycja dla Pań, które chcą pokazać co nieco i pobudzić wyobraźnię ale bez wulgarności i przesady ;)

Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszelkie pytania związane z kosztem imprezy i sprawami organizacyjnymi.

wieczór panieński wrocław

Wieczór panieński Wrocław

KARNET PODARUNKOWY!  

Mamy dla ciebie ciekawy pomysł na prezent na urodziny, walentynki, święta czy inną okazję, kiedy chcesz sprawić komuś przyjemny i oryginalny prezent: elegancki Karnet Upominkowy na dowolne zajęcia w Szkole Tańca An Najma.
Karnet dostaniesz elegancko zapakowany, kosztuje jedynie 85zł, jest do zrealizowania w ciągu 6 miesięcy i obejmuje miesięczny dowolny kurs z naszej oferty.

Podaruj bliskim radość, bo nie ma większej radości niż taniec!

Kontakt w sprawie kupna: info@an-najma.pl lub 608 556 761