The body says what words cannot.

Warsztat Belly Dance Skills Drills 14 października  

Warsztaty beledi i taniec z woalem

Zapraszamy na warsztaty tematyczne tańca brzucha, które udoskonalą i poszerzą wasze umiejętności oraz pozwolą wam spróbować czegoś innego, niż na zajęciach technicznych. Przygotowaliśmy dla was 2 bloki tematyczne:

1.Taniec z woalem- jak go złapać, jak nim manewrować, jak oszołomić widza i przygotować efektowne show plus krótkie choreo
Prowadzi Ania Zielińska

2.Beledi, czyli wyjątkowy, bardzo egipski taniec przepełniony tęsknotą, miłością i melancholią oraz arabskim feelingiem, do akompaniamentu akordeonu. W programie technika, feeling i krótkie choreo. Warsztat wzmocni waszą emocjonalność w tańcu i doda siły wyrazu
Prowadzi Karolina Zarębska

Kiedy: 14/10/2017
16:30 Warsztat z woalem (2h)
18:30 Warsztat beledi (2h)

Gdzie: An Najma, ul.Hercena 3-5 Wrocław

Za ile: pojedynczy warsztat 45zł, całość 80zł (dla posiadaczy MS i Ok System 1h gratis - taniej 15zł)

Zapisy: 608 556 761 lub info@an-najma.pl albo osobiście na recepcji
Warunkiem jest wpłata zaliczki 30zł na konto
ING BANK ŚlĄSKI 17 1050 1575 1000 0022 8619 9811
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat

Poziom warsztatów: średniozaawansowany

 

NOWE GRUPY OD WRZEŚNIA  

Zapraszamy gorąco do zapisów na nowe kursy od podstaw. Dołącz do naszej tanecznej rodziny i poczuj radość płynącą z tańca. Zapisy: 608 556 761 lub info@an-najma.pl

Honorujemy Multisport, OK System i FitFlex bez dopłat. 

TANIEC BRZUCHA

-poniedziałki 18:00, start 25 września

-środy 17:00, start 20 września

-belly dance plus: zajęcia sceniczne, poziom średniozzaw. : środy 19:00, start 20 września

PARTY DANCE (taniec użytkowy w parach)

-poniedziałki 18:00, start 11 września

-wtorki 21:00, start 12 września

STRETCHING (rozciąganie)

-poniedziałki 21:00, start 18 września

-wtorki 18:00, start 19 września

ATS (American Tribal Style)

-wtorki 20:00, start 26 września

SALSA CUBANA W PARACH

-wtorki 17:00, start 12 września

SALSA SOLO

-środy 18:00, start 13 września

BURLESKA

-środy 20:00, start 13 września

TRIBAL

-czwartki 18:00, start 21 września

MODERN JAZZ

-wtorki 19:00, start 19 września

FITNESS DANCE

-piątki 17:00, start 15 września

ZAJĘCIA OPEN (można dołączyć w dowolnym momencie):

-burleska - poniedziałki 21:00

-bollywood - czwatki 18:00

-trening fitness - poniedziałki 19:00 i środy 18:00

 

Warsztaty tańca brzucha 17 września  

Zapraszamy Panie w każdym wieku na warsztat od podstaw z najbardziej koiecego tańca na świecie!

Szkoła Tańca An Najma zaprasza serdecznie wszystkie Panie w każdym wieku na warsztaty, na których nauczymy Was podstawowych ruchów wykorzystywanych w tańcu brzucha, pokażemy jak poczuć się pewnie i kobieco w swoim ciele oraz zrobimy krótką choreografię orientalną. Warsztaty składają się z 2 bloków tematycznych:

Warsztat 1 (12:00-13:45) Taniec arabskiej księżniczki

Oprócz nauki podstawowych kroków i ruchów skupimy się na wolnych i zmysłowych ruchach obecnych w tańcu orientalnym. Zatańczymy wyjątkowo kobiece kombinacje, które pozwolą się Wam poczuć jak arabska księżniczka, polubić swoje odbicie w lustrze i nauczą Was czarować tańcem. Będzie bajkowo, tajemniczo i pięknie

Warsztat 2 (14:00-15:45) Belly Dance Floor

Po nauczeniu się podstawowych figur i kroków zatańczymy choreografię do piosenki Shakiry, czyli udowodnimy, że taniec brzucha sprawdza się również w dżinsach i do nie arabskiej muzyki, bo po prostu jest świetny na każdą okazję:) Będzie wesoło, dynamicznie i żywiołowo. Nauczone ruchy będziecie mogły wykorzystać na dyskotece, by wzbogacić i urozmaicić swój taniec i zostać królową parkietu:)

Gdzie: ST AN NAJMA, ul.Hercena 3-5 II piętro, Wrocław

Kiedy: 17 września 12:00-16:00

Za ile: pojedynczy warsztat 45zł, całość 80zł
Dla osób posiadających Multisport/ OK System pierwsza godzina zajęć gratis - od ceny odejmujemy 15zł

Zapisy: 608 556 761 lub info@an-najma.pl
Kliknięcia "wezmę udział nie traktujemy jako zapisów! Obowiązuje wpłata zaliczki 30zł na konto:
ING BANK ŚlĄSKI 17 1050 1575 1000 0022 8619 9811
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność wpłat zaliczki

Uwagi: przy zapisach prosimy podać nr tel. kontaktowego
Na warsztatach ćwiczymy na boso/ w baletkach/ skarpetkach, legginsach i dopasowanym topie. Brzęczące chustki z monetkami, wodę i ciasteczka zapewniamy :-)

 

Narodowy Dzień Sportu w An Najmie  

Po raz kolejny apraszamy w nasze progi w ramach Narodowego Dnia Sportu W tym dniu prygotowaliśmy dla was bezpłatne warsztaty, na których możecie spróbować Orientu, zobaczyć jak prowadzimy zajęcia, poruszać się wraz z nami. Jeśli Wam się spodoba - możecie w tym dniu zakupić karnet na miesięczny kurs z 30% zniżką

Możecie skorzystać z następujących warsztatów:

17:00 bollywood dla pań – energia, radość, zabawa; wprowadzenie w klimat bollywoodzkich tańców
17:00 taniec brzucha dla pań – gracja, zmysłowość, kobiecość - nauka podstawowych kroków i figur

Lekcje otwarte dla wszystkich ciekawych Orientu :)
zapisy możliwe są tutaj: http://narodowydziensportu.pl/v-edycja-7-x-2017/

Zajęcia odbędą się przy ul.Hercena 3-5, II piętro

Zapraszamy!

 

ZMIANA LOKALIZACJI SZKOŁY  

Od 1 sierpnia 2017 Szkoła zmienia siedzibę.

Zapraszamy na zajęcia w nowej lokalizacji - przy ul. Hercena 3-5, na II piętrze (ok.400m od dotychczasowej siedziby). Czekają na Was aż 3 klimatyzowane sale :-) Z zajęciami startujemy już 7 sierpnia - zapraszamy!!!

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA  

FAQ – CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Jak ubrać się na zajęcia?
Na wszystkie zajęcia należy ubrać się w wygodny strój nie krępujący ruchów. Na taniec brzuch wskazana jest także w miarę przylegająca do ciała koszulka/top umożliwiająca obserwację pracy brzucha, bioder i klatki piersiowej.
Na wszystkie zajęcia obowiązuje obuwie zmienne.
Na zajęciach burleski, tańca użytkowego czy pierwszego tańca panie mogą ćwiczyć w butach tanecznych na obcasach. Na tańcu orientalnym (taniec brzucha, bollywood, tribal ATS) tańczymy na boso, w skarpetkach lub baletkach – obuwie z twardą podeszwą utrudnia pracę stóp i prawidłowe wykonywanie figur.

2. Dlaczego użytkownicy kart sportowych muszą płacić kaucję?
Większość zajęć w naszej szkole to kursy ciągłe. Nieregularne uczestnictwo w zajęciach dezorganizuje pracę grupy, opóźnia jej rozwój i sprawia, że osoby uczęszczające na zajęcia regularnie muszą powtarzać materiał, który już przerobiły, po to by osoby, których nie było na zajęciach mogły dogonić grupę. Kaucja ma za zadanie zmotywować uczestników kursów do regularnego chodzenia na zajęcia lub odrabiania nieobecności aby nie wstrzymywać swoich grup z realizacją materiału i nie narażać szkoły na straty.  Kaucja jest także gwarancją miejsca w grupie, rezerwacją tego miejsca na 4 kolejne zajęcia.
Ponadto, użytkownicy kart sportowych fizycznie nie płacą za zajęcia w związku z czym częściej, niestety, traktują je mniej poważnie. Posiadacze karnetów, którzy płacą za zajęcia, chętniej odrabiają nieobecności aby wykorzystać maksymalnie pieniądze włożone w kurs i nie być stratnym.
Chcemy aby każdy uczestnik kursu, bez względu na to czy jest posiadaczem karty sportowej czy karnetu, angażował się w kurs, na który się zapisał poprzez doszkalanie się .
Prosimy też pamiętać, że wykupujecie usługę, która trwa określoną ilość czasu i kosztuje określoną kwotę, którą szkoła przewiduje za konkretny kurs w konkretnym terminie. Dla każdej grupy rezerwujemy salę w określonym terminie, nie prowadzimy na niej wtedy innych kursów; nieregularne uczestnictwo w zajęciach powoduje, że grupa może być nie rentowna lub szkoła musi do niej dopłacać.
Przypominamy, że kaucję należy uiszczać gotówką, nie ma możliwości płatności kartą.

3. Dlaczego muszę na recepcji pokazać dowód tożsamości?
Osoba obsługująca recepcję w dniu waszego kursu nie musi pamiętać wszystkich uczestników zajęć z imienia i nazwiska. Należy okazywać dowód tożsamości za każdym razem, bez wezwania – tylko w ten sposób, wraz z odbiciem karty w systemie może uczestniczyć w zajęciach.
Okazanie dowodu tożsamości jest w naszej szkole wymagane umową z Benefit System i należy się do tej zasady stosować bez wezwania.

4. Czy na zajęciach z pierwszego tańca mogę korzystać z karty Multisport?

Niestety, w naszym obiekcie, zgodnie z umową z firmą Benefit, korzystać z karty Multisport można jedynie na zajęciach grupowych a nie indywidualnych (a za takie przyjmuje się zajęcia par ślubnych indywidualnie z instruktorem).

5. Czy mogę zostawić pod szkoła swój rower?
Jest to możliwe poprzez skorzystania ze stojaka na rowery znajdującego się w podwórzu, przypięcie roweru do barierki umiejscowionej wzdłuż okien dużej sali.  Nie wolno przypinać roweru do niskiego płotka przy kwietniku ani wnosić go do szkoły.

6. Czy mogę parkować samochód na podwórzu pod szkołą?

Niestety użyteczność parkingowa w podwórzu zarezerwowana jest jedynie dla mieszkańców wspólnot okolicznych budynków. 7. Jak odrobić nieobecność na zajęciach?
Jeśli z jakiegoś powodu (choroba, urlop, inne plany, brak chęci:) ) nie mogłeś pojawić się na zajęciach swojej grupy, to:

1. jeśli wykupiłeś karnet na zajęcia – masz miesiąc czasu na odrobienie nieobecności na zajęciach innej grupy o podobnym stopniu zaawansowania lub na zajęciach OPEN, czyli o poziomie otwartym, pod warunkiem, że posiadasz aktualny karnet na zajęcia swojej grupy.
Przykład: kupiłeś karnet 3 marca na zajęcia tańca użytkowego w poniedziałki o 18:00. Nie było cię na zajęciach 17 marca. 31 marca musisz wykupić nowy karnet na swoją grupę (karnet obejmował zajęcia 3,10,17 i 24 marca) – czyli karnet nie przedłuża się dlatego, że z niego nie skorzystałeś 17 marca. Natomiast nieobecność z 17 marca możesz odrobić do 17 kwietnia na dowolnych innych zajęciach tańca użytkowego o podobnym poziomie zaawansowania lub na dowolnych zajęciach OPEN.

2.  jeśli jesteś użytkownikiem karty Multisport lub OK System - masz czas do końca miesiąca, aby odrobić nieobecność na zajęciach innej grupy o podobnym stopniu zaawansowania lub na zajęciach OPEN, czyli o poziomie otwartym w innym dniu tygodnia, niż zajęcia twojej grupy. Przykład: nie było cię 16 marca na twoim kursie tańca brzucha we wtorki o 20:00 o poziomie podstawowym. Zajęcia odrobić możesz do 31 marca z grupą tańca brzucha o poziomie podstawowym lub na zajęciach OPEN (stretching, burleska, bollywood, trening bikini i inne wyszczególnione jako OPEN) w poniedziałek, środę, czwartek, piątek, sobotę lub niedzielę. W przypadku nie odrobienia nieobecności, Szkoła pobiera z twojej kaucji 15zł (za każdą nieobecność). Rozliczenie kaucji następuje na ostatnich zajęciach miesiąca kalendarzowego. Jeśli nie masz nieobecności, lub wszystkie odrobiłeś, twoja kaucja przechodzi automatycznie na kolejny miesiąc (chyba, że decydujesz się na rezygnację z kursu – wówczas zgłaszasz rezygnację na recepcji i odzyskujesz całość kaucji). Jeśli na koniec miesiąca masz nieodrobione nieobecności i Szkoła pobrała za nie opłatę z twojej kaucji, musisz uzupełnić pobraną kwotę, by uczestniczyć w kursie w kolejnym miesiącu. Przykład: w marcu zapisałeś się na kurs, wpłaciłeś 60zł kaucji. Nie było cię 2 razy, nie odrobiłeś nieobecności. Aby kontynuować kurs w kwietniu, musisz dopłacić 30zł kaucji (2x15zł). Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z kursu, w tym przypadku otrzymasz zwrot tylko 30zł z kaucji.
Jeśli zajęcia będą odwołane z winy Szkoły (urlop, choroba instruktora) lub w dniu twoich zajęć wypada święto i dzień ustawowo wolny od pracy, nie musisz odrabiać zajęć.

8. Czy podczas zajęć na sali może przebywać moja przyjaciółka, rodzice, mąż, kolega itd., nie uczestnicząc w zajęciach?
Niestety nie ma możliwości wejścia na salę osób nie biorących udział w zajęciach danej grupy. Obecność osób trzecich może wprawiać uczestników kursu w dyskomfort (chyba, że w drodze wyjątku grupa postanowi inaczej). Postanowienie nie dotyczy specjalnie wyznaczonych zajęć przygotowanych dla gości.

9. Czy muszę zgłaszać przewidywaną nieobecność? Jak mogę to zrobić?

Zgłaszanie nieobecności jest istotne w przypadku kameralnych grup. Jeśli z wyprzedzeniem wiemy, że z danej grupy w danym dniu nie będzie większości uczestników, możemy odwołać zajęcia  grupy w danym terminie.
Nieobecność można zgłaszać mailowo, poprzez wiadomość prywatną na FB, w grupie na FB (jeśli jest utworzona dla danego kursu), bądź wiadomością SMS wysłaną na numer 503 145 043 według schematu: „zgłaszam nieobecność na zajęciach w dniu…. godzina…., imię i nazwisko”.

10. Mam uwagi, wnioski, propozycje, pomysły i sugestie dotyczące szkoły – gdzie mogę je zgłosić?
Napisz nam swoje uwagi mailowo (info@an-najma.pl) lub na zamkniętej grupie Społeczność An Najmy (https://www.facebook.com/groups/spolecznoscAnNajmy/) lub zgłoś osobiście właścicielkom szkoły (Ani i Grażynie).

 

WIECZÓR PANIEŃSKI NA WESOŁO!  

Oryginalne roztańczone wieczory panieńskie to doskonała okazja aby się poznać i rozluźnić przed dalszą częścią imprezy!

Zapraszamy na naukę tańca na wesoło: świetna atmosfera, przygotowane instruktorki, dużo śmiechu, mnóstwo tańca, eksplozja kobiecości!

Więcej informacji w zakładce OFERTA>>IMPREZY

 

PIERWSZY TANIEC W ST AN NAJMA  

Planujesz niezapomniany ślub? An Najma pomoże ci olśnić gości przepięknym tańcem! Zapraszamy na lekcje pierwszego tańca!

Lekcje prowadzą doświadczeni instruktorzy wysokich klas tanecznych. Układają efektowną choreografię do wskazanej przez Was piosenki i pomagają pięknie ją zatańczyć. Godziny zajęć ustalamy indywidualnie, dopasowujemy je do Waszego czasu! Zapisy mejlow (info@an-najma.pl) lub telefonicznie (608 556 761)

Lekcje indywidualne:

  • 80zł/h od pary (dla posiadaczy karty Multisport - 50zł)
  • przy zakupie 5h zniżka! - 350zł (dla posiadaczy karty Multisport - 200zł)
  • przy zakupie 10h - zniżka! - 650zł (dla posiadaczy karty Multisport - 350zł)

Lekcje grupowe:

  • 85zł/os za miesiąc (4 zajęcia) - party dance, czyli nauka tańczenia w parze. Na tych zajęciach dowiecie się, jak zatańczyć z teściową, jak prowadzić partnerkę, jak nie podeptać partnera oraz poznacie mnóstwo efektownych kroczków, obrotów i figur, które urozmaicą Wasz taniec i pozwolą zabłysnąć na parkiecie

An Najma może również zadbać o oprawę Waszego wesela, proponujemy:

  • pokazy tańca orientalnego - piękne tancerki w bogato zdobionych strojach ukryte za zwiewnym woalem; obejrzeć je możesz w zakładce Galeria
  • pokazy tańca towarzyskiego
  • obsługę fotograficzną wesel i sesje plenerowe; przykładowe zdjęcia ślubne naszego fotografa obejrzeć można w zakładce Galeria

Przy skorzystaniu z kilku naszych usług - DUUUUŻE zniżki:-)) Zapraszamy!